Yhteystiedot

 

Somali Reconstruction And Social Development  (Sorasod ry)

Myyrmäen toimisto
käyntiosoite Liesitori 1, 01600 Vantaa

Rajatorpan toiminto:
käyntiosoite  Nuijatie 21A, B-Porras, 01650 Vantaa

Facebook: Sorasod ry

Työntekijät

Eteenpäin -projekti:

Projektipäälikkö Idiris Hassan Farah, idiris.farah@sorasod.fi / idirishf@hotmail.com, Phone: +35845 207 2008

Projektiohjaaja: Shirwa Abdirahman Gurhan, puh 040 4182 173, gurhan1@hotmail.com

Facebook: Eteenpäin
Instagram: eteenpain_projekti

MOVAT -projekti:
Projektikoordinaattori: Jama Ismail, puh. 040 9632 877, jama.ismail@sorasod.fi
Projektityöntekijä: Inka Lehtonen, puh. 044 2434 065, inka.lehtonen@sorasod.fi

Facebook: MOVAT -projekti

Järjestötyöntekijä:
Mustafe Hirsi, puh. 044 295 8004, mustafe.hirsi@sorasod.fi

Hallitus

Puheenjohtaja                 Khadra Abdirahman: sorasod@sorasod.fi
Varapuheenjohtaja          Anisa Hassan, puh: 0465548307, anisa.hassan@sorasod.fi
Sihteeri                            Idiris Farah Hassan, puh: 0452072008, idirishf@hotmail.com
Taloudenhoitaja               Habiba Hassan, puh: 0458824733, habiba@sorasod.fi
Sosiaalisihteeri                Abdirahman Hassan, puh:0469492407,  abirirahman.hassan@sorasod.fi